Home Diyet 2 AYDA 14 KİLO VERDİREN PİRİNÇ DİYETİ

2 AYDA 14 KİLO VERDİREN PİRİNÇ DİYETİ

0
240

Yaz ayları geldikçe arzuladığımız vücuda sahip olmak için zorlu ve sıkı diyetlere yöneliyoruz. Gün içinde sürekli acıkıyor ya da çevremizdeki lezzetlere hayır demekte zorlanıyoruz. Bu içeriğimizde sizlere günde sadece 1 pirinc yutarak nasıl tok kalacağınızı anlatacağız ve bu yöntemle gün içinde ekstra kalori almadan iştahınızı bastırabilecek ve sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Yapmanız gereken ilk şey ise sabah uyandığınızda 1 adet pirinci su ile yutmak. Evet sadece 1 pirinç tanesiyle gün boyunca nasıl tok kalacağınızı düşündüğünüzü biliyoruz. Bu diyeti uygulayanlar ve sonucu görenler bulunmaktadır.

Yöntem şöyle ilerliyor, ilk gün sabah uyanıp 1 adet pirinç tanesi yutuyoruz. Otuz gün boyunca her sabah kalktığımızda bir önceki gün yuttuğumuzdan 1 adet fazla pirinç tanesi yutarak devam ediyoruz.

30 günün sonuna ulaştığımızda her gün bir önceki günden bir adet daha az pirinç tanesini mideye indiriyoruz ve ardından 1 bardak ılık su içmeyi ihmal etmiyoruz.

60 günün sonunda arzu ettiğiniz kiloya ulaşacaksınız. Bu diyeti uygularken yemek porsiyonlarınızın kendiliğinden küçülmeye başladığını ve gün içinde açlık hissetmediğinizi fark edeceksiniz. 2 ay sonunda 8-14 kilo arası kilo vermeyi başaranlar olduğunu da belirtmek zorundayız. Deneyin ve sonuçları kendi gözlerinizle görün.